ClubNieuws

ClubNieuws

Uitslagen 30 september en 1 oktober

AspirantenGeplaatst door Jonas Van Hecke 01 okt, 2017 20:08:16
HAMME
12 jaar (U13)

4e BAUDEWIJNS Cédric

8e ANZEMPAMBER Jarne


13 jaar (U14)

6e KAES Xiebe

10e LINTHOUDT Jade (winnaar bij de dames)

ZELE Veldrijden
14 jaar (U15)

23e DE BACKER Arthur BEL20040227 30´51" +4´39"

36e BRONDEEL Jelle

  • Reacties(0)//nieuwsblog2016.vandenhauwecyclingteam.be/#post388

Uitslagen 30 september en 1 oktober

DamesGeplaatst door Jonas Van Hecke 01 okt, 2017 20:03:44
SCHAFFEN

4e DE WILDE Julie

24e MAES Sara

  • Reacties(0)//nieuwsblog2016.vandenhauwecyclingteam.be/#post387

Uitslagen 30 september en 1 oktober

MiniemenGeplaatst door Jonas Van Hecke 01 okt, 2017 20:02:32
ZELE Veldrijden
19e BRACKE Wout

  • Reacties(0)//nieuwsblog2016.vandenhauwecyclingteam.be/#post386

Uitslagen 30 september en 1 oktober

BeloftenGeplaatst door Jonas Van Hecke 01 okt, 2017 20:00:30

HOOGLEDE

61e BEUSELINCK Gilles

  • Reacties(0)//nieuwsblog2016.vandenhauwecyclingteam.be/#post385

Uitslagen 23 en 24 september

NieuwelingenGeplaatst door Jonas Van Hecke 25 sep, 2017 18:06:03
WETTEREN TEN EDE

1e VAN RANSBEECK Josse

7e CHRISTIAENS Jonas

8e VAN ALBOOM Gilles

13e KAES Xedric

14e DE KINDER Matthias

17e VAN PARYS Jordy

19e DE GENDT Senne

20e BERWOUTS Brian

21e FOSTIER Thibault

25e DE WAELE Siebe

31e ROGGEMAN Jelle

32e DE SWAEF Isaak

MOERZEKE-KASTEL
5e MALFAIT Willem

LICHTERVELDE
46e BOURÉ Jens

EMELGEM-IZEGEM Veldrijden

18e DE VOS Sander

25e BLOEM Senne

32e DIERICKX Arno

BERLARE

30e KAES Xedric

38e DE KINDER Matthias

50e ROGGEMAN Jelle

51e BOURÉ Jens

MAARKEDAL
28e VAN PARYS Jordy

  • Reacties(0)//nieuwsblog2016.vandenhauwecyclingteam.be/#post384

Uitslagen 23 en 24 september

AspirantenGeplaatst door Jonas Van Hecke 25 sep, 2017 17:58:59
FRASNES
14j
1. DE MEESTER Milan

DIKSMUIDE Veldrijden
14 j.

17e DE BACKER Arthur

26e BRONDEEL Jelle

MOERZEKE-KASTEL
12 jaar (U13)

8e BAUDEWIJNS Cédric

11e ANZEMPAMBER Jarne

13 jaar (U14)

8e LINTHOUDT Jade

12e KAES Xiebe

14 jaar (U15)

19e BOGAERT Timon

26e DE SCHAMPHELEIRE Jonas

  • Reacties(0)//nieuwsblog2016.vandenhauwecyclingteam.be/#post383

Uitslagen 23 en 24 september

JuniorenGeplaatst door Jonas Van Hecke 25 sep, 2017 17:54:21
JEMEPPE Beker van België
11e MARIT Arne
22e VAN CANEYT Joren
29e LIEVENS Lars
37e SENRAME Arthur
50e VAN KERCKVOORDE Gilles
72e DE WILDE Gilles
6e in het dagploegenklassement
Arne Marit werd eindwinnaar in de Beker van België
9e in het eindploegenklassement

HOBOKEN Veldrijden
4e CLAUWAERT Maarten

HERNE

8e DE MEESTER Luca BEL20000122 2H25´01" +0´30"

19e MARIT Arne BEL19990121 2H25´01" +0´30"

DNF ROELAND Tycho - LINTHOUDT Arne - VERHULST Ruben

LICHTERVELDE

13e VAN DORPE Guus BEL19990318 2H00´32"

65e BAUDEWIJNS Niels
STABROEK-PUTTE Veldrijden
23e VLERICK Lars

  • Reacties(0)//nieuwsblog2016.vandenhauwecyclingteam.be/#post382

Uitslagen 23 en 24 september

BeloftenGeplaatst door Jonas Van Hecke 25 sep, 2017 17:45:48
EMELGEM-IZEGEM Veldrijden
33e BEKAERT Seppe

  • Reacties(0)//nieuwsblog2016.vandenhauwecyclingteam.be/#post381
« VorigeVolgende »