ClubNieuws

uitslagen 7 en 8 juliJunioren

Geplaatst door Jonas Van Hecke 10 jul, 2018 09:00:26

HERZELE-BORSBEKE

1e ROELAND Tycho

10e DE MEESTER Luca

25e SENRAME Arthur

41e GADENNE Kevin

DNF VAN HOYWEGHEN Jens - KAES Xedric


MONTENAKEN
24e CLAUWAERT Maarten

DESSELGEM

6e SENRAME Arthur

39e BRACKE Tijs

uitslagen 7 en 8 juliAspiranten

Geplaatst door Jonas Van Hecke 10 jul, 2018 08:57:38

MEULEBEKE
13 j.

2e BAUDEWIJNS C├ędric

5e ANZEMPAMBER Jarne

BRAKEL-PARIKE
13 jaar (U14)
20e MAERTENS Thibo

14 jaar (U15)
17e LINTHOUDT Jade

uitslagen 7 en 8 juliMiniemen

Geplaatst door Jonas Van Hecke 10 jul, 2018 08:55:52

MEULEBEKE
11 j.
20e ANZEMPAMBER Rune

uitslagen 7 en 8 juliNieuwelingen

Geplaatst door Jonas Van Hecke 10 jul, 2018 08:54:49

BRAKEL-PARIKE

8e CHRISTIAENS Jonas

19e DE WAELE Siebe


OOSTKERKE/DAMME
17e FOSTIER Thibault

LANGEMARK (SINT JULIAAN)

4e DE MEESTER Milan


ROESELARE - BEVEREN

15e LAUWEREYS Tjebbe

24e DE GENDT Senne

35e BOGAERT Timon

uitslagen 7 en 8 juliDames

Geplaatst door Jonas Van Hecke 10 jul, 2018 08:51:40

LEEFDAAL - INTERNATIONAL BELGIAN YOUTH TOUR

2e DE WILDE Julie

5e DE CLERCQ Katrijn

11e MAES Sara

TIELRODE - INTERNATIONAL BELGIUM YOUTH TOUR
1e DE WILDE Julie
5e MAES Sara
8e DE CLERCQ Katrijn

uitslagen 7 en 8 juliBeloften

Geplaatst door Jonas Van Hecke 10 jul, 2018 08:47:54


ROZEBEKE (ZWALM)
52e GONDRY Quinten

HERZELE-BORSBEKE
67e LINTHOUDT Arne

midweekuitslagenNieuws

Geplaatst door Jonas Van Hecke 07 jul, 2018 08:03:16

HEVERLEE- PROLOOG International Belgium Youth Tour
1e DE WILDE Julie
9e DE CLERCQ Katrijn
19e MAES Sara

SCHELDEWINDEKE
7e LAUWEREYS Tjebbe
17e VAN PARYS Jordy
21e TORNEY Artuur
39e DE MEESTER Milan
40e BLOEM Senne
DNF DIERICKX Arno - FOSTIER Thibault

BRAKEL
DNF KAES Xedric

OPDORP
DNF LINTHOUDT Arne

DENDERWINDEKE
DNF LINTHOUDT Arne

uitslagen 30 juni en 1 juliJunioren

Geplaatst door Jonas Van Hecke 01 jul, 2018 21:41:13

MERELBEKE KWENENBOS

1e SENRAME Arthur

2e LIEVENS Lars

14e CLAUWAERT Maarten

16e DE MEESTER Luca

36e VAN DE VELDE Remi

42e KAES Xedric

VICHTE
43e GADENNE Kevin

BRUGGE SINT-PIETERS
4e SANDRIE Brent